LKS Stobierna Krzywe - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Sitowianka Budy Łańcuckie - KS Palkovia Palikówka 2:1
  • LKS Stobierna Krzywe - Herkules Trzebuska 2:8
  • LKS Łąka - Rzemeślnik Strażów 2:4
  • KS Zorza Trzeboś - NKS Plantator Nienadówka 0:0
  • LKS Budovia Budy Łańcuckie - LKS Las Zalesie 0:0
  • Unia Korniaktów Północny - LKS Brzeg Białobrzegi 2:2

Gorzko > słodki początek sezonu

• autor: lksstobierna, 2015-09-14 07:48

Już od dawna Stobierna nie miała takiego startu w lidze, najpierw grając w 10 ponieśliśmy porażkę 9:0 z Białobrzegami. Później przyszła dla wielu nieoczekiwana seria czterech zwycięstw z rzędu, odpowiednio 7:3 z Unią Korniaktów, 2:1 z Budovią Budy Łańcuckie, 2:1 z Zorzą Trzeboś oraz 2:1 z LKS Łąką. Kolejną miłą wiadomością jest to, że na ostatni mecz przyszło aż 19 zawodników. Miejmy nadzieję, ze to nie koniec tej świetnej passy i wysokiej frekwencji na treningach i meczach. I po przerwie nadal będziemy osiągać korzystne wyniki, koniczne do osiągnięcia celu jakim jest walka o historyczne awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Roszady na ławce trenerskiej LKS Stobierna Krzywe

• autor: lksstobierna, 2015-07-30 10:45

Zarząd LKS zadecydował, że drużyna potrzebuje nowego bodźca do pracy, aby w tym sezonie zrealizować stawiane przed nią cele. Dlatego postanowił że nowym trenerem pozostanie Sławomir Skiba. 46-letni szkoleniowiec przez ostatnie kilka lat był grającym trenerem w drużynie Rzemieślnika Strażów. Witamy serdecznie i życzymy samych sukcesów w pracy w naszym Klubie. W tym miejscu chcielibyśmy również podziękować naszemu dotychczasowemu trenerowi Grzegorzowi Kruczkowi za trud pracy włożony w trenowanie naszych zawodników. Mamy nadzieję ze jego praca pozytywnie wpłynie na rozwój i wyniki naszej drużyny. Za pracę i serce pozostawione w naszym Klubie jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Sezon 2015/2016 - terminarz

• autor: lksstobierna, 2015-07-30 10:26

Komisja Gier przy OZPN Rzeszów ustaliła terminarz rozgrywek klasy B IV na sezon 2015/2016. Sezon w naszej grupie rozpocznie się 16 sierpnia a zakończy 8 listopada. Do naszej ligi dołączą 3 nowe drużyny, są to: Rzemieślnik Strażów, Palkovia Palikówka oraz Brzeg Białobrzegi. Z tym ostatnim zespołem zagramy swój pierwszy mecz w nowym sezonie. Warto dodać, że po raz kolejny, ostatni mecz rundy zagramy z drużyną  Zalesia. Daty, godziny i miejsca wszystkich spotkań rozgrywanych przez Stobierną w rozwinięciu oraz w zakładce "Terminarz rozgrywek".

Wybory 2015

• autor: lksstobierna, 2015-07-20 20:35

W ostatnią sobotę 18 lipca 2015 roku na walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym został wybrany nowy Zarząd naszego Klubu. Po raz kolejny prezesem został Marcin Drupka, na jego zastępcę tym razem wybrano Marcina Szybistego, dotychczasowy wiceprezes będzie teraz pełnił funkcję sekretarza klubu. Bez zmian na stanowiskach pozostali Damina Matuła - skarbnik oraz Lucjan Guzek - członek Zarządu. "Staremu" Zarządowi serdecznie dziękujemy za dotychczasową pracę a nowemu życzymy samych sukcesów w prowadzeniu naszego Klubu.

Wyniki Pucharu Wójta 2015

• autor: lksstobierna, 2015-07-20 20:28

Mecz eliminacyjny:

- Zaczernie - Stobierna Krzywe 4:1

Ćwierćfinały:

- Łukawiec - Wólka Podleśna 1:3

- Łąka - Stobierna 1:14

- Nowa Wieś - Jasionka 0:4

- Zaczernie - Trzebownisko 0:1

Półfinały:

- Wólka Podleśna - Stobierna 1:7

- Jasionka - Trzebownisko 3:4

Mecz o 3 miejsce:

- Wólka Podleśna - Jasionka 6:1

Finał:

Trzebowisko - Stobierna 3:5

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LKS Sitowianka Budy Łańcuckie 2:1 KS Palkovia Palikówka
LKS Stobierna Krzywe 2:8 Herkules Trzebuska
LKS Łąka 2:4 Rzemeślnik Strażów
KS Zorza Trzeboś 0:0 NKS Plantator Nienadówka
LKS Budovia Budy Łańcuckie 0:0 LKS Las Zalesie
Unia Korniaktów Północny 2:2 LKS Brzeg Białobrzegi

LKS Brzeg Białobrzegi - LKS Budovia Budy Łańcuckie
LKS Las Zalesie - KS Zorza Trzeboś
NKS Plantator Nienadówka - LKS Łąka
Rzemeślnik Strażów - LKS Stobierna Krzywe
Herkules Trzebuska - LKS Sitowianka Budy Łańcuckie
KS Palkovia Palikówka - LKS Dąb Kosina

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.